Obchodní podmínky

EPA elektronika

Nejsme plátci DPH      i.č.  411 730 15

 

Obchodní podmínky se řídí ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy, uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou,  prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího.

 

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření, nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

 

Expedice, doprava, platba v ČR

Objednané zboží zasíláme Českou poštou v nejkratším možném termínu. Zakázky se vyřizují v časovém sledu tak, jak je obdržíme.  Objednávku si lze po  telefonické  domluvě  převzít  i osobně  na  adrese:     Pod Spiritkou 1, Praha 5 - Smíchov.    

Při  osobním  převzetí  zboží   není  možné  platit  v hotovosti.  Zboží  zasíláme na dobírku  nebo umožňujeme platit bankovním převodem.

Každá objednávka je zasílána spolu s daňovým dokladem, ten slouží zároveň jako doklad při reklamaci, či při vrácení zboží. Zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem provozovatele.

 

Poštovné v ČR

Při platbě dobírkou účtujeme jednotné poštovné ve výši 135,- Kč za každý balík. Využijete-li možnost platby převodem , platíte pouze 85,- Kč

Při  osobním  převzetí  zboží  a  platbě  převodem  na  účet  neplatíte  žádný  manipulační  poplatek.  Platbu  v  hotovosti  nelze akceptovat.


Při objednávce nad  3000,- Kč  doprava zdarma. Balné neúčtujeme.

 

Poštovné SK

Platba předem na účet, jednotné poštovné ve výši 350,- Kč za každý balík.

 

Reklamace

Vždy se snažíme ujistit, že není odesíláno žádné vadné zboží. Ale je jasné, že nelze zkontrolovat vše. Jestliže obdržíte vadné zboží nebo zboží, které jste si neobjednali, ihned nás kontaktujte, přesně popište závadu a my vám po konzultaci zašleme náhradu v nejkratším možném termínu.
Nikdy neposílejte zásilky zpět bez předchozí domluvy. Oprávněné reklamace jsou vyřizovány bezplatně, u neoprávněných účtujeme dopravné a manipulační poplatek ve výši 300 Kč. Poškození při dopravě není důvodem pro reklamaci - tyto škody je nutno řešit s dopravcem při převzetí.

 

Rozpor s kupní smlouvou

V případě, že při převzetí není námi dodané zboží ve shodě s kupní smlouvou, můžete zboží reklamovat dle platných reklamačních pravidel a zboží bude bezplatně a bez zbytečného odkladu uvedeno do stavu odpovídajícímu kupní smlouvě nebo bezplatně vyměněno. Rozpory s kupní smlouvou včetně vad spotřebního zboží je možné reklamovat po celou záruční dobu, tedy 24 měsíců od převzetí zboží.

 

Ochrana osobních údajů

Provozovatel prohlašuje, že osobní údaje zákazníků jsou důvěrné, budou použity pouze pro potřeby provozovatele a nebudou zveřejněny, poskytnuty jinému subjektu či zneužity a bude s nimi nakládáno podle Zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

Odstoupení od smlouvy

Je-li kupujícím spotřebitel, může do 14 dnů v souladu s § 1829 odst.1 občanského zákoníku bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. Příslušnou částku zašleme na Váš účet do 15 pracovních dnů od data přijetí vráceného zboží.  Dodavatel (EPA elektronika) si vyhrazuje právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. V případě, že žádáte o výměnu zboží nebo vrácení peněz, zašlete nám výrobek zpět bez známek používání, nepoškozený a nejlépe v původním obalu spolu s  kopií daňového dokladu.

 

Závěrečná ustanovení

 Obchodní podmínky platí ve znění uvedeném v den odeslání objednávky zákazníkem. Práva a povinnosti, které neupravují tyto obchodní podmínky, se řídí obchodním zákoníkem, případně dalšími obecně závaznými právními úpravami.

 

Bankovní spojení:

 

MONETA Money Bank   193321117 / 0600

 

IBAN:    CZ5906000000000193321117
 SWIFT (BIC) :     AGBACZPP
 


Mobil:      +420 702 501 637